Bryza Morska LUX / Jarosławiec komfortowe domki nad morzem w miejscowości Jarosławiec

Jarosławiec

Jarosławiec to miejscowość nadmorska położona na Pomorzu Środkowym, w lasach sosnowch, nieopodal jezior Kopań i Wicko. Miejscowość posiada wyjątkowo piękne wybrzeże klifowe i piaszczystą plażę. Panują tu niezwykłe warunki mikroklimatyczne, które przyciągają turystów przez cały rok.

W Jarosławcu przez całe lato odbywają się różnorodne imprezy sportowe i rozrywkowe, zarówno na plaży jak i w centrum miejscowości. Jarosławiec jest też miejscem wielu imprez cyklicznych, na przykład turniejów szachowych, ogólnopolskiego biegu po plaży czy Neptunaliów.

Czynna jest wypożyczalnia rowerów, można wybrać się na jazdę konną lub przejażdżkę bryczką. W pobliskim Naćmierzu odbywają się loty widokowe. Niewątpliwą atrakcją turystyczną Jarosławca jest 33 metrowa latarnia morska z 1836 roku.

Jedną z największych atrakcji turystycznych Jarosławca jest uruchomiony w 2008 roku Aquapark Panorama Morska. Aquapark oferuje największy na naszym wybrzeżu kompleks basenów zewnętrznych z podgrzewaną wodą czynny od maja do września. Baseny wykonane są w nowoczesnej technologii ze stali nierdzewnej.

W sezonie obiekt działa w godzinach 8:00-22:00.

Zapraszamy nad morze!